Elektronický časopis Sebeléčení

... on-line ... elektronický ... e-časopis ...

Různé názvy jedné služby - časopis Sebeléčení je možné číst elektronicky, a tak ho máte kdekoli a kdykoli po ruce. Vychází jednou měsíčně. Dočtete se v něm nové informace ze světa sebeléčení Jočer, jak uzdravovat sebe, tělo i ducha, včetně aktuálních jasnovidných rad a návodů na následující měsíc, které jsou pravidelně uveřejňované v časopise Sebeléčení.

Ano, časopis Sebeléčení existuje i v elektronické podobě. Můžete si ho tak otevřít ve svém mobilu, počítači, tabletu ...


Máte ho vždy po ruce ve svých elektronických zařízeních


Nepotřebujete nikam chodit, abyste si ho koupili


Stačí zadat přístupové jméno a heslo a můžete začít se Sebeléčením Jočer


Jak si můžete začít číst?

Roční předplatné elektronického časopisuKterá čísla si můžete zakoupit jednotlivě?

A) ZAKOUPÍTE SI PŘEDPLATNÉ

  1. E - časopis si můžete ZAKOUPIT na stránkách www.sanoteka.com
  2. CENA elektronického předplatného je 399 Kč a je na 12 měsíců. (Cena jednoho čísla časopisu Sebeléčení je 39 Kč, takže v rámci předplatného získáváte 2 ks zdarma)
  3. Po zaslání a přičtení platby vám budou časopisy  ODESLÁNY NA E-MAIL - každé číslo v PDF, které si můžete přečíst nebo stáhnout.
  4. AKTUÁLNÍ ČÍSLO najdete vždy i na stránkách www.sanoteka.com, heslo ke stránce budete dostávat souběžně s číslem do emailu.B) ZAKOUPÍTE SI JEDNOTLIVÉ ČÍSLO

  1. Jakmile bude platba připsána na náš účet, obratem vám na email přijde časopis, který jste si zaplatili.
  2. Současně na stránkách najdete aktuální číslo, je však potřeba mít toto aktuální číslo zaplaceno. Pokud jej máte uhrazeno, heslo vám přijde automaticky s časopisem do emailu.

Přejeme vám příjemné a prožitkové čtení.

Soutěž s elektronickým časopisem Sebeléčení
o parfém značky Essens

Vážení čtenáři, v listopadu jste měli poprvé možnost si časopis Sebeléčení stáhnout do svého mobilu ... počítače ...

Čtení časopisu na stránkách Sanotéka.cz bude v prosinci 2017 končit. A my hledáme cesty, jak čtení časopisu zpříjemnit. Proto ho rozesíláme v nové formě v PDF.
Ale jako u každé nové služby, i tady bychom rádi vychytali případné nedostatky, abyste byli co nejvíce spokojení. Udělejte si prosím na nás několik minut čas a odpovězte na níže položené otázky.

Děkujeme Vám za vstřícnost. Redakce časopisu Sebeléčení