Kurz 1: Automatický okruh hormonální

PRAKTICKÉ, ENERGETICKÉ KURZY S JOČEREM ODPOVÍDAJÍ KAŽDÉMU ČLOVĚKU NA OTÁZKY, JAK ZRÁT, JAK ŽÍT, JAK JÍT DO SEBE, JAK NEHLEDAT, JAK...

Jsou určeny všem nespokojeným a spokojeným, nehledajícím i hledajícím, mužům i ženám, starým i mladým, duchovním i materialistům, vzdělancům i nevzdělaným, klidným i hyperaktivním...


NA OTÁZKU... ZDA DŘÍVE BYLA SLEPICE NEBO VEJCE, odpovídám: "Je jedno zda byla oživena nejprve slepice či vejce, protožeslepice má uvnitř plán vejce... a vejce obsahuje plán dospělé slepice. Výsledek se tedy dostaví v obou případech stejný. Dříve nebo později budou existovat společně vejce i slepice."


A tak aby člověk byl schopen zrát a to vědomě, může si z počátku libovat v tom, co mu jeho předchůdci předali, co zdědil, převzal, okoukal... Ovšem za nějaký čas, by se měl poohlédnout po něčem z brusu novém, ještě neošahaném, myšlenkově neotřepaném... měl by se ohlédnout po sobě.

Objevit tu zemi nikoho, objevit sebe, objevit, že má ještě stále možnosti a příležitosti k jinému druhu zrání... Také v tomto smyslu - jako ještě i v jiných - je nucen přiložit ruce k dílu a začít jinak sbírat informace, jinak je třídit a jinak je použít k bytí.


Víme, myslím si, málo jeden o druhém, protože toho víme málo o sobě. Abychom vzájemně spolutvořili a utvářeli život, k tomu je zapotřebí neznat sebe "z rychlíku".


Tak I proto jsou tu SEBELÉČENÍ S JOČEREM...

Učí vás objevovat a žasnout nad životem obyčejného člověka. Staré a nepotřebné není třeba odstraňovat, stačí starým a nepotřebným projít skrz a objevit jiný svět.

  • První kurz prakticky UVOLŇUJE A PROČIŠŤUJE energetické hormonální body.
  • Učí odejít od světa vnějšího do světa vnitřního.
  • Nacvičuje bdělé pozorování a nečinnost.
  • Nastavuje v bodech během kurzu jiné proudění životní síly.
  • Promíchává se v nich nebe a země tím správným způsobem.
  • Mění se zásadně vnitřní pohledy na SEBE a na SVĚT...
  • Poznávání svého chování vůči světu je jednou z nejsilnějších a nejúčinnějších metod komplexní proměny CESTOU Sebeléčení.

AUTOMATICKÝ OKRUH HORMONÁLNÍ  ... UPRAVUJE CELÉHO ČLOVĚKA I S JEHO PROSTŘEDÍM ... VYROVNÁVÁ HO NA VERTIKÁLNÍ OSU ...

JEŠTĚ SPÍTE, NEBO JSTE UŽ BDĚLÝMI?

K tomu, aby se vaše staré myšlení rozpadlo, potřebujete jet na SEBE ... LÉČENÍ ... s Jočerem

Kde se můžete setkat s Automatickým okruhem?

KURZ Opava 13. 6. 2020

v knize sebeléčení

na CD sebeléčení

Termíny kurzů a přihlášení

Podrobné informace na www.sebeleceni.eu

Města sebeléčení

Ve kterých městech se můžete setkat se Sebeléčením Jočer? Na stránkých  www.sebeleceni.eu najdete podrobné informace o jednotlivých městech.