Kurz 4: Merkaba - zlaté prstence

JAK KURZY SEBELÉČENÍ JOČER BRÁT?

Berte je tak, že vám mohou prozradit mnohé o vás, o vaší existenci, o vašem životě. Můžete se mnohé dozvědět a mnohé pochopit. Nemusíte porozumět hned. Vaše účast na sebeléčebném procesu vám nemusí odhalit tajemství v daný okamžik. Mějte trpělivost a počkejte si.

Nechejte tento kurz, čas i místo včetně mé osoby do sebe vstoupit. Jen tak, něco z toho, ve vás může přetrvávat a zrát. Průběžně budete nuceni svou zralost vnímat a ona bude chtít dostat se ven. A podaří se jí to právě v momentě, kdy zastíní nějakou těžkou a svízelemi naplněnou chvíli vašeho života, pomůže vám. Proto nepromeškejte, nepromarněte a nezaplašte svým spěchem tuto šanci. Dejte ji sobě i svému okolí.

Tato sebeléčebná setkání ovlivňují tělesné fyzično, stejně jako nehmotné jsoucno. Učí vás, že průběžně mnohému rozumíte, ale k novým porozuměním a chápáním budete teprve dorůstat. Naopak, některá dřívější porozumění a pochopení již mohla být a byla zapomenuta. Jde jen to vrátit se ke zdroji, k pramenům z nichž vyvěrá chytrost i moudrost současně. Životodárnou šťávu, potřebujete vnímat, protože je to právě ona, která koluje vším, vedena neomylným sebezachováním. A nemají lidská duše, ani tělo, doporučených nebo zapovězených tras. Pokud nějaké špunty a zátky jsou, zdržují vás a ztrpčují vám život, no tak je odstraníme.

Věřte tomu, že těmito sebeléčebnými krůčky a kroky zasahujete střed a podstatu věcí. Obdržíte dar vidět pravdu a fakta, krásu i lehkost. Nastane u vás nejkratší možné spojení člověka s problémem.

Dostaví se samospasitelnost.

jocer

  • Čtvrtý kurz nabízí konečnou úpravu chyb a neharmonie ...
    ZLATÝM ŘEZEM ...

  • Vyvrcholením úprav organismu je udělat vše co nejdokonaleji. Matematickým vyjádřením úplné dokonalosti energetického pohybu je zlatý řez. Ten nejlépe vyjadřuje, že ve vesmíru se vše opakuje až k úplné dokonalosti.
  • Proto se na tomto kurzu věnuje proměnám přes zlatou osu a prstence rotační hodně času.
  • Rozpoutáme v sobě tornádo, které neumožňuje stagnaci žádné energetické částice.
  • Současně si je člověk schopen celý proces pohybu a klidu uvědomit.Každičká jednotlivá částečka se vědomě bude vrtět dle matematické rovnice zlatého řezu.
  • Naučit organismus něčemu, co už umía zná, není nic složitého. Je třeba se jen rozpomenout a probudit se ze snění.
AUTOMATICKÁ ROTACE ZLATÝCH PRSTENCŮ JOČER ... UPRAVUJE A LADÍ ROTUJÍCÍ ... TOKY ... CELÉHO ČLOVĚKA

K tomu, aby se vaše staré myšlení rozpadlo, potřebujete jet na SEBE ... LÉČENÍ ... s Jočerem

Termíny kurzů a přihlášení

Podrobné informace na www.sebeleceni.eu


Města sebeléčení

Ve kterých městech se můžete setkat se Sebeléčením Jočer? Na stránkých www.sebeleceni.eu najdete podrobné informace o jednotlivých městech.