Časopis Sebeléčení 2/2018

Vyšlo nové číslo časopisu Sebeléčení s aktuálními informacemi na měsíc březen


Časopis je připraven ke čtení na www.sanoteka.com

Co můžete najít v tomto čísle? Například: • NE-VÝCHOVA DĚTÍ a NE-VÝCHOVA ČLOVĚKA  - neboli: Od "IDIOTA" k "REBELOVI" a Jak nevychovat dalšího "IDIOTA" - víte, jak na to? Máte snad nějaké zkušenosti?

Každý rodič byl někdy dítětem. Něčemu ho naučili ... Dospělý člověk vychovaný podle zásad "idiot" má před sebou velmi obtížný úkol ...


 • ENERGOŠKOLA - CO JE TO ENERGIE? ...
  V časopise v kapitole ENERGOŠKOLA tentokrát najdete malou miniškoličku, která vám vysvětlí, co je to energie - PRAKTICKÉ ENERGETICKÉ RADY, NÁVODY, LADĚNÍ...

Vidět hmotu jako hmotu?
Můžete, ale jde o velmi zastaralý způsob, jak vidět tento svět.
Vidět hmotu jako energii?
Musíte, pokud hodláte vidět nově a jinak ...


 • UVĚDOMOVÁNÍ SI - neboli - PROGRAM LEPŠÍHO ŽIVOTA - nás nutí k zamyšlení:

Domníváte se, že to, co každý den prožíváte, je špatné?
Nejste už staří na takové myšlenky a hodnotící úvahy?
Není čas nahlédnout pod pokličku a vidět jiný fakt?


 • SEBELÉČENÍ V DIVADLE - A ŽIVOT HROU
  Osmého ledna roku 2018 byli na návštěvě v Léčivém divadle Gabriely Filippi Jočer a Sebeléčení.
  Veselo bylo od začátku do konce. Každopádně, pokud stále platí, že humor léčí a prodlužuje život, odešli tentokrát diváci jistě s několika lety k dobru.

Divadlo a herectví mají živoucí propojení s kosmem. Vždyť, co jiného než herec je člověk a jeho ... VĚDOMÍ ... UVĚDOMĚNÍ ...? • ENERGO-CVIČENÍ - UVEĎTE DO ROVNOVÁHY KANÁL VŮLE A KANÁL CITU ... JAK?
  Třeba CVIČENÍM sebeléčení Jočer. Zaměřte se především na ladění s pokynem, kterým uvolňujete svou vlastní strnulost-ustrnutí.

Uvolnění budete schopni vnímat všude, ve všech oblastech života.
Pokud budete ladit každý den cca 20 minut mezi oběma kanály-břehy, nastolíte v těchto čtyřech bodech rovnováhu. Rovnováha nebude zadarmo a na věky. Je nutné se k vyvažování neustále vracet. Buďte stále více v pohybu ... uvnitř ... pohybujte se!


 • Sebeléčebné ODÍVÁNÍ A KUCHYNĚ - Všechno je podřízeno mnoha rozmanitým rytmům kosmu. V radách, jak na sebeléčebnou kuchyni a odívání, vybírám jen malou část ze všeho možného. Ale třeba právě pro vás bude něco z toho mála sebeléčebnou inspirací.

Víte, jaká barva je pro vás sebeléčebná? Je to červená? Nebo v březnu snad modrá? A co jídlo, chleba bude žádoucí nebo zelenina? Podívejte se v tomto čísle časopisu ....


  • JINOTAJE - Jinotaje jsou informace přenesené z neviditelného světa do všedního života. Jejich znění či podoba vypovídají o tom, co by se mělo odehrávat v realitě života.
Najděte si svůj jinotaj, abyste vyšli vstříc realitě, vždyť víte, že jinotaje jdou do reality, tak vás alespoň nic nepřekvapí a realitu můžete lépe uchopit ...

 • KALENDÁŘ AKCÍ na měsíc březen vám prozradí, kam a kdy Jočer sebeléčení zavítá ...

... a mnohem více v časopisu ...

... který si můžete koupit v E-SHOPU na www.sanoteka.com