Kurz Hubnutí

JAK UŽÍVAT DUŠEVNÍ OBRAZY K FORMOVÁNÍ TĚLA A ŽIVOTA

Domnívám se, že každý z vás může být sám sobě dobrým plastickým chirurgem.
Být zdravý je přece důležitější než mít jen krásnou postavu, ale proč nespojit příjemné s užitečným? To jak vypadáte nyní, je výsledkem prožitků vašich uplynulých dnů, měsíců a roků vašeho života (výsledek je patrný při pohledu do zrcadla).
Proto tajemství kurzu spočívá právě ve správně zvolených duševních obrazech určených k vašemu prožívání. Potřebné duševní obrazy se na kurzu nejen dozvíte, ale navíc je patřičně procvičíte a zafixujete. Obdržíte také návody k používání duševních obrazů pro celkovou dobrou kondici.

Z toho tedy plyne, že kurz je určen pro všechny váhové kategorie a umění udržovat svoje tělo ve zdraví a optimálním chodu by se měl naučit každý z nás, tedy i ten hubený.

Co nás tedy čeká?

؏ Podprahové nastavení a procvičení duševních obrazů pro udržení či snížení váhy
؏ Podprahové odpovědi, proč je zde nadváha, co brání dobré kondici
؏ Podprahové nastavení duševních obrazů pro dobrou kondici

Kurzu se mohou zůčastnit všichni zájemci o hubnutí bez diet a nepotřebují k tomu žádné předchozí zkušenosti z kurzů sebeléčení.

Je to možné a je to jednoduché! Věřte tomu, že i vy máte schopnosti se změnit a zušlechtit, protože, jak zjistíte, za všechno může mozek. Biorytmické energetické programy pro hubnutí bez diet a tvarování těla byly v minulosti již mnohokráte kurzisty prověřeny při řešení jejich váhových nadlimitů. Provázet vás bude specialista na cvičení a čtení informací v duchu Jočer.

Zve Jočer