Kurz Hvězdné ladění - sebeléčení Jočer

Kurzy s názvem Hvězdné ladění jsou pravidelné kurzy konající se jednou za měsíc v Domě sebeléčení v Brně - jednoduše můžete zakusit na sobě vstup do zlatého věku lidství bez okolků a vnějších dlouhodobých příprav.

I PRO VÁS EXISTUJE UŽIVATELSKÁ PŘÍRUČKA - NÁVOD - CESTA K OSVÍCENÍ

SEBELÉČENÍ JOČER

Universální cesta k okamžitému stavu, v němž člověk nahlíží na svůj život jiným způsobem, je zde i pro vás. Jednoduše můžete zakusit na sobě vstup do zlatého věku lidství bez okolků a vnějších dlouhodobých příprav. Ale nic není zadarmo. Kdo chce získat více a prožívat zlatý věk, musí se nejprve vzdát toho, co již nashromáždil. Moudrost a světlo pak vstupují do života bez pozvání a jsou volně k mání. Vaše prožívání je doposud formováno duálním viděním okolního světa a duálním systémem myšlení. Naučíte se prožíváním na kurzech HVĚZDNÉHO LADĚNÍ tvořit svůj život v duchu celistvosti.

Ve váš prospěch, že zvládnete tento přestup do stavu zlatého prožívání, hovoří epocha, v níž se nyní lidstvo a vesmír nacházejí.

Uvidíme se na kurzech sebeléčením k osvícení, a proto budiž světlo, abychom na sebe lépe viděli.


VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE UMĚT A ZNÁT, UŽ ZNÁTE I UMÍTE
JEN TO NAJÍT ... JEN SE VYLADIT ... JEN SE NESNAŽIT ...
JEN NEHLEDAT ... JEN SVOBODNĚ VOLIT ... JEN ...

Osud nebo svobodná volba? Jak tohle rozseknout? Vyhneme se něčemu, když pro to něco uděláme, nebo se to stane tak jako tak? Odpovíme si! A pomůžeme si tím? Změníme osud, změníme-li vnitřní uspořádání člověka?

TŘETÍ POMOC JE PREVENTIVNÍ OPATŘENÍ:
  • JAK NEPOTŘEBOVAT POMOC PRVNÍ /LÉKÁRNIČKU/ PŘI AKUTNÍM OHROŽENÍ
  • ANI DRUHOU DOKTORSKOU....

Chcete-li si třetí pomoc nacvičit a naučit, přijďte se na kurz tím správným hvězdným způsobem vyladit. U toho budeme probírat návod k užívání vlastního těla.

Jak první, tak i druhá, pomoc by byly k ničemu - nebýt toho, že se organismus dokáže vypořádat se všemi neduhy sám.

VESMÍR HLUBOKO V NÁS Do školy nás posílají, aby nás zcivilizovali, naučili určitému chování. Vesmír nás učí jinému. Jaké je vesmírné chování a jak mu přijít na chuť, se dozvíte a také naučíte s Jočerem.
Součástí člověka pozemského je i člověk hvězdný ...
A sakra, to bude mazec, až se ti dva potkají.