Kurz Intuice

Jasnovidnost nejsou žádné čáry a intuice jakbysmet. Položit pár karet před sebe, rozkomíhat kyvadlo a už může začít hned celoživotní divadlo, než bys řekl švec.
"Vajíčko je vidět, ale nesmí být zrovna ukryto pod jedním z hrníčků, což vám dělá asi starosti. Chápu to. Pod kterým se ukrylo? Zastavte se, zamyslete, a intuitivně na hrníčky koukněte ..."


SPONTÁNNÍ MYSL A INTUICE

  • Jsme ochotni učit se novému způsobu myšlení i komunikace?
  • Je intuice a spontánnost záležitostí nadpřirozena nebo máme k jejich rozvoji a zdokonalování potřebné přirozené nástroje?
  • Jakým překážkám musí naše intuice čelit a proč se rozvíjí jen tak velmi pomalu?

Nabízím vám nové pohledy na sebe, svou mysl, intuici, spontánnost ... Co vás čeká?

Rozhodně neobvyklé, neotřelé a netradiční přístupy, jak zlepšit svou spontánnost ve všem, co budete žít. A zcela nový přístup jistě příjemně překvapí i ty z vás, kteří jste některý z mých kurzů intuice již navštívili. Nebudete opakovat. V základním nastavení kurzu jsou zcela nová praktická cvičení i nové postupy.

Komu je tento kurz určen?

Každému, komu není jedno co s jeho životem bude a kam ho směruje. Každému, kdo se hodlá dozvědět o sobě a fungování intuice v praxi mnohem více. Každému, kdo si hodlá zlepšit svou intuici.
Připravte si i své otázky, na které byste rádi získali odpověď. Kurz je opravdu praktický a přímo do života.


JE PRAVDOU - ODLOŽME ZKUŠENOSTI A INTUITIVNÍ JASNOVIDNOST MÁ CESTU VOLNOU

JE PRAVDOU - ODLOŽME OBAVY I STRACHY A INFORMACE SE K NÁM SAMI POHRNOU

JE PRAVDOU - ODLOŽME SEBEKONTROLU A DOZVÍME SE NĚCO O SOBĚ I O SVĚTĚ

JE PRAVDOU - ŽE JSME VŠEVĚDOUCÍMI A NEPATRNÉ JEJÍ ÚTRŽKY NAZÝVÁME INTUICÍ


Opět se setkáváme na kurzu Sebeléčení, jehož zaměření je ryze praktické. Dozvědět se něco málo z budoucnosti. O sobě, společnosti, vztazích, burzovních zprávách, vývoji své firmy, posmrtném životě, počasí, událostech světových a kosmických ... Připravte si otázky! Budete se učit intuici a jasnovidnosti! Odpovědi vás překvapí svou pravdivostí. Ale hlavně vy sami promluvíte jako jasnovidci. Povedu vás. Zvládněte intuici a ovládnete svůj Zlatý Mozek.

Zeptáte-li se odborníků na každou připravenou otázku, možná že zaloví ve svém čarodějném kukátku, vychrlí na vás odpovědi drze rychle a účet vám k proplacení předloží. Mějte vy však ve svém mozku i srdci, že při malé snaze trošku dozvíte se, co věděl děd Vševěd o nějakou chvíli před vámi.

V dnešním čase intuice pochybnou má pověst. Lidé ptají se na cokoli, co je napadne, a vůbec si neuvědomují, což jeví se mi dosti nápadné, že by zítra mohli dělat, zrovna co je napadne. Jsou tu fakta, že trefná bývá odpověď každá, jen nám všem schází ta vykladačka správná.

Intuici rozvíjíme jen tím, že se jí v praxi věnujeme, a ne tím, že o ní mluvíme nebo jen chvíli čteme.

Je proto zapotřebí, abyste si udělali pár cvičení. Vím, že jsou účinná a myslím, že i zábavná. A zde jsou již vzory, jak procvičíme získávání dat z neviditelného světa, který tam někde za hmotným prozatím jen tušíme.

Výňatek z rozhovoru s J. Červienkou ... INTUITIVNĚ ... o INTUICI

S panem Josefem Červienkou jsme měli schůzku v nové vegetariánské restauraci MAITREA. Seděli jsme spolu za stolem, pili zázvorovou limonádu a povídali si.

Najednou se na mě s úsměvem zadíval a zeptal se, jestli poznám, kterou dlaň mám teplejší. Podivila jsem se té otázce a suverénně odpověděla, že pravou, ve které jsem držela diktafon.

"Ne, ne, levou," odpověděl on.

Když jsem diktafon položila a ruce dala do stejné polohy, také jsem ucítila větší teplo v levé dlani.

"A máte problémy s páteří, viďte?" pokračoval J. Červienka. "Hlavně bederní oblast máte ztuhlou, tam jsou obratle nějak posunutý, neměla jste v té oblasti úraz?"

"Před čtyřmi lety jsem měla zlomený první bederní obratel," odpověděla jsem překvapeně.

"Hm, hm a musí vás bolet mezi lopatkami, hrudní páteř máte příliš prohnutou a přetíženou, pak je dlouhodobě zablokovaný sedmý krční obratel, z toho vám musí občas hodně tuhnout krk a jde to až do bolestí hlavy, že?"

Když dodal: "Horní tlak máte pěkně srovnaný, ale dolní občas kolísá moc nízko," byla už jsem hodně udivená, protože při posledním měření tlaku jsem měla 128/58...

A úplně mě dostal poslední větou své diagnostiky: "Kolik máte dětí - dvě? Ale chtěla jste jich víc, že? Touha po třetím dítěti byla u vás v určitém období hodně silná..." Zírala jsem. Na mou otázku, jakým způsobem tohle všechno může poznat na oblečeném člověku sedícím za stolem v restauraci, kterého vidí poprvé v životě a nemá ho ani "v rukách", odpověděl prostě: "Očima!"

A pak jsme si povídali o bioenergiích, bioenergetice a samoléčení ...

Zde odpověď intuitivní se skrývá - vajíčko je odhaleno. Jak je na tom vaše intuice?

A zde jsou další vzory jak procvičíme získávání dat z neviditelného světa, který tam někde za hmotným prozatím jen tušíme ...

Ruce, ruce, ručičky, čí že jsou to "pracičky"? Svůdně lakované, skvěle opečovávané, ale která kostku třímáte? Vždyť se otevřete malinko ... Jen rychle nakouknu a výhru tím pádem někomu vyfouknu. Už víte, kde kostka je?

Kartářkám se směje, úprkem od božího rána se snaží a lidskou kůži, co to dá, smaží. Karta se sluncem je která?

Hrnečkům došla voda, proto se dobrovolně rozdělily svorně a o cákanec méně daly tomu jednomu, druhému ještě míň, tomu poslednímu nezbylo na dně vůbec nic. Víte, který je plný, poloprázdný a který prázdný?

Makovice dubové, avšak nejsou tentokráte lidské, jsou jen k buchtám chutí opravdu velmi lahodné. Že by maškarní ples k upoutání nebo zlatnická zkrášlovačka? Která stopka nese královskou hlavici jako makovici ze zlata? Se zlatou se potázala, když se s nevlastní intuicí pohádala ...