JEDU NA SEBE

VÍTEJTE NA STRÁNCE ... JEDU NA SEBE ...

Děkujeme mnohokrát za to, že se dělíte o své postřehy a nápady z vaší cesty sebeléčení, vaše příběhy a zkušenosti velice rádi uveřejníme zde na stránkách nebo v některém čísle časopisu Sebeléčení v rubrice STŘÍPKY SEBELÉČENÍ.


... ZDE NA TOMTO MÍSTĚ MŮŽE BÝT KDOKOLI Z VÁS ...
... KDYŽ ... KDYŽ ...
... KDYŽ SE AKTIVNĚ ZAPOJÍTE A NAPÍŠETE NÁM, CO VY A JOČER SEBELÉČENÍ ...


... JAK JSEM KONEČNĚ POCHOPILA OSOBNÍ BIORYTMUS ...


... V jednom z minulých čísel časopisu Sebeléčení jsem ve Střípcích psala, jak si ráda chodím na minikurzy pro osobní biorytmy.

(Biorytmus je speciální mentální cvičení, které každý dostane vždy na konci minikurzu Sebeléčení. Tyto biorytmy jsou Jočerem odečtené s určitým kritériem - na zdraví, vánoční, na duchovní vývoj, velikonoční ... a za měsíc - k příštímu setkání - nám Jočer zkontroluje, jestli jsme ho dobře odcvičili).

I když je pravda, že pokaždé Jožka říká: Děcka, osobní biorytmy jdou do praxe ... já jsem tuto větu brala jako hovorovou, aby řeč nestála.
Moc jsem tomu nerozuměla - dostanu třeba biorytmus FARÁŘ a jak to má jít do praxe?
To mám jít do kostela?
Nebo se setkám někde s farářem?
Nebo mám žít jako farář?
Mám mluvit jako farář?
Nebo co jako?
Nicméně, protože vím, jak mi biorytmy dobře fungují, tak cvičím vždy dané větní spojení, mentálně si ho přehrávám v hlavě a moc už nepřemýšlím nad tím, že vlastně vůbec nevím, co tím chtěl básník říci. A po měsíci cvičení mám k tomu slovu a významu, který představuje, úplně jiný vztah než na začátku. Prostě se něco podvědomě odehraje a přenastaví ...

A v listopadu jsem vyfasovala: BIORYTMUS JMELÍ.

"Tož děcka, budou vánoce, tak něco na odlehčení ... a nezapomeňte, biorytmy jdou do praxe ..."  povídá Jočer
Tak jo, beru, jmelí není špatná věc, no jooooo, do praxe ... Jmelí si už nějaký ten rok kupuji, ale letos jsme se rozhodla, že si ho nekoupím, takže žádná praxe. Stejně bych správně měla jmelí dostat a já nemám, kdo by mi ho dal.

A tak cvičím a přijde prosinec a volá kamarádka: Hani, přijeď, budeme spolu péct vánoční cukroví ... Tak jsme jela. Na konci dne, když už jsem chtěla odjíždět, mi ta kamarádka říká: Hani, spadla nám naše jabloň, víš, taková ta stará, dobrá, obsypaná jmelím ... nechceš si nějaké odvézt?
A já v polovině prosince mám naloženo podarované jmelí ... tři velké tašky toho jsou ... a objíždím známé a obdarovávám je tím jmelím ... a melu si u toho BIORYTMUS JMELÍ ... a je mi dobře, protože se každý rozzáří jako sluníčko, když jim ho dám. Odlehčení.

Jo, tak takhle to je!

Když tento VELKÝ objev povídám v prosinci na minikurzu, Jožka jenom vrtí hlavou a říká: No Hani, to si snad děláš srandu, jasně že to jde do praxe :)

Tak to jsem zvědavá, jak půjde do praxe můj poslední biorytmus, dostala jsem slovní spojení ŠŇUPACÍ MEDVÍDEK :) Jdu cvičit.

Hanka D.

... A teď vy ...

Nezapomínejte na ty, kteří se Sebeléčením začínají, můžete být inspirace, můžete být návod, můžete být pobavení, vždyť jedeme všichni jedním směrem ... jedeme na sebe ...

Tak nám napište prosím nějaký váš postřeh a inspiraci z vaší cesty sebeléčení na e-mail sebeleceni@sebeleceni.com, nebo zde. Děkujeme. Jočer