Kurz Jiný úhel pohledu

O jiném úhlu pohledu na sebe a na okolí


TY VOLE, TO MUSÍŠ VIDĚT ... se budete učit JINÉMU ÚHLU POHLEDU NA SEBE A NA OKOLÍ ...

Sebeléčebnost je rozmanitá, ale aby nebyla trnitá, je nutno vnímat sebe i okolní svět pod "správným úhlem pohledu". Povedu vás touto "pohledovou džunglí" tak, abyste si osvojili jen ty - pro vás prospěšné a sebeléčebně fungující.

VZKŘÍŠENÍ TĚLA - je část, na níž opravujeme předešlé omyly a špatně uchopené životní zkušenosti. Dojde zde k praktickému "zapojení jedince" do energetického procesu sebeuzdravování. Naladíme se a provedeme samoprobuzení. Skutečno a energetično promícháme za pomoci ENERGONA. Tato energetická předloha člověka v nás hnípe již od velkého třesku a je na čase ji probudit.

MENHIROVÁ MEDITACE - otevření se kamenům a tvarům, pnoucí se ke hvězdám.

ENERGON - Spleť energetických drah, kanálů, pulsujících a rotujících ... a já vás naučím se v nich vyznat, zapínat je nebo vypínat podle potřeby.
Tentokráte k nim přidáme barevné vznášení se ke hvězdám "MOJE NULOVÁ GRAVITACE" ušitá na míru od Jočera.

NEJSOU NÁHODY - Ani kurzy Sebeléčení vedené mnou, Jočerem, nejsou náhodné. Respektují požadavky doby a času, nutnosti a potřeby hvězdného vidění světa. ÚPLNĚ každý jedinec postupuje životem podle stejných pravidel, a pokynů se buď drží méně nebo více. Ti, kteří je ctí, jsou na tom z nás nejlépe. Mnozí ale ani nevědí, že nějaká jsou ... SEBELÉČEBNÉ KURZY nejen informují, ale prakticky změny provádějí přímo na místě.

Kurzy jsou otevřené jedincům i skupinám bez ohledu na jejich pokročilost a předchozí zkušenosti v oblastech sebeléčení, sebepoznávání, sebeseřizování, seberealizace ... atd.