AUTOMATICKÁ KRESBA

Chcete se dozvědět něco o sobě? V časopise SEBELÉČENÍ jste měli jeden sebeléčebný úkol ... A přinášíme vám Jočerův výklad ...


Existuje něco jako je komunikace ducha.

Duch je ukryt v nitru a nemá ústa k mluvení.
Proto se vám snad bude hodit, že ho lze nechat promluvit skrze kresbu a písmo.
Snad vás neodpudím, když doplním, že slovem a kresbou promluví duch, uvnitř ukrytý, automaticky.
Tedy - nebude účastna hlava na tomto procesu psaní a kreslení,
jako spíše vám kreslí a píše vaše intuice.
Všechny cesty vedou domů. Do středu!

Váš Jočer, automaticky dostředivý.

V ČÍSLE 11/2018 ČASOPISU SEBELÉČENÍ najdete obrázek připravený pro vás a pro vaše pastelky - vybarvovat ... kreslit ... malovat ... dokreslovat ... můžete přímo do časopisu nebo si můžete obrázek vytisknout, okopírovat a zvětšit a nenechat se omezovat prostorem.

Potom svůj obrázek vyfoťte a pošlete nám jej na adresu casopis@sebeleceni.com nebo odevzdejte na některé z akcí přímo Jočerovi.

A TEĎ! Kresby, které nám zašlete nebo jinak dodáte, budou postupně anonymně zveřejňovány A KE KAŽDÉMU OBRÁZKU bude Jočerem doplněn výklad.

Děkujeme za zasílání a vzhůru do objevování SEBE!

Obrázek č. 1:

Obrázek může posloužit osobám, které chtějí pokročit dále na cestě ke svobodě a lásce. Prozatím je stále zemitější, ale postupně se bude tato úroveň zvedat.

Tělesné kondici

je možné pomoci tímto obrázkem v oblasti ledvin a nadledvin. Dále je možné stimulovat nervovou soustavu a tenké a tlusté střevo. Potíže v oblasti žaludku by rovněž bylo možné zaléčit.


Duševní kondice - psychická.

Nervy se tímto obrázkem stabilizují a posilují. Dochází ke zklidnění. Dechová kapacita se zlepší. Tento obrázek nabádá člověka k výrazně duchovnějšímu charakteru života a klidu. Nastavuje záda světu hmotnému.

Obrázek č. 2:

Tento obrázek nabádá k jemnosti, lehkosti a vzdušnosti. Je třeba nadhledu a trochu se již od země odlepit. Jistoty žádné nejsou, tak není na co čekat.

Na tělesné úrovni

je možné obrázkem stimulovat slinivku, slezinu a plíce. Hlavní linie páteře hrudní a bederní se mohou příjemně uvolnit. Výrazně bude působit na kloubní systém a cévní.

Duševně

řeší jemnost, uvolnění a prostor. Člověk trpící úzkostmi se může rozvolnit, a tak se uzdravit. Rovněž má sílu dotyčného stabilizovat.

Obrázek č. 3:

Tomuto obrázku jistě nechybí upřímnost, přímočarost i určitá hravost. Posiluje osobnost člověka a nabádá ho i tomu, že život není až tak dlouhý.

Na těle

povzbudí k činnosti končetiny, ruce a nohy. Pohladí žlučník, játra ... Dozajista povzbudí tenké i tlusté střevo. Nabídne chuť k jídlu. Řeší kříže a bederní oblasti.

Duševně

se zabývá člověk především sám sebou. Hledá se, pociťuje určitou touhu se zbavit všech zátěží z minulosti. Nehodlá je nést s sebou již dál. Naznačuje jasný směr a stabilitu.

Obrázek č. 4:

Jednoduchá radost v jednoduchém životě. Vše již odžito, ale přece jen něco zůstává.

Tělesně

se může poléčit hrtan, krk, třísla a močové cesty. Žilní systém a lymfatický jistě pookřeje a probudí se ještě k životu. Vitalita již není to, co bývala, ale stačí ještě k jejímu povzbuzení.

Obrázek na duševní rovině

pomáhá ke zralosti a nabádá k uvážlivosti. Žádný spěch a žádný karambol. Kdo ho použije, bude tímto obrázkem veden do správných energetických rytmů vitality a dynamiky duchovního směru moudrosti.

Obrázek č. 5:

Tento obrázek nabídne vše, co patří k rodině a k rovině partnerské. Nutí člověka do určité přeměny a rekonstrukce všeho možného.

Na tělesnosti

se zabývá svalovou oblastí, uvolňuje a posiluje. Určitě se dotkne revmatoidních a artrozních poruch. Snadná pomoc při zácpě a ledvinových poruchách.

Duševně

povzbudí ke změnám. Pokud na ně člověk nemá odvahu nebo chuť, obrázek vám pomůže. Vystrnadit starosti, trápení, smutek ze života a provést jeho jiné nastavení. Ladnosti pohybu jistě také pomůže ... tanec.

Pokud se chcete lépe poznat pomocí automatické kresby, ale časopis nemáte koupený nebo předplacený, můžete si ho získat na stránkách e-shopu SANOTEKA. Cena jednotlivého čísla je 39 Kč a je možné ho získat i v elektronické podobě.