ZÁKLADNÍ KURZY SEBELÉČENÍ JOČER

Jak začít se Sebeléčením Jočer?

Čtyřmi základními kurzy

Metoda Jočer Sebeléčení začíná 4 základními kurzy. PROČ?

Protože jsou 4 základní rytmy pohybu a klidu ... ČTYŘI ZÁKLADNÍ KURZY SEBELÉČENÍ JOČER jsou ty, bez kterých se nelze obejít, pokudsebe ... léčení má postupovat podle plánu navrženého kosmem.

... UKLIĎTE SI V SOBĚ A VÁŠ ŽIVOT SE UKLIDÍ SÁM ....

Představujeme 4 základní kurzy sebeléčení Jočer

Cílem těchto KURZŮ je vysvětlit, naučit, procvičit, poradit, jak uskutečnit sebeproměnu.
Určeny jsou všem, kdo chtějí blahodárné účinky energie zakusit na vlastním organismu.
Všem, kdo chtějí získat či rozšířit vědomosti a praktické dovednosti v práci s inteligentní energií.
Metody jsou velmi jednoduché a dostupné i těm, kdo nemají doposud žádné zkušenosti z této oblasti.

Sebeléčení 1 - Automatický okruh hormonální

Sebeléčení I je kurzem zaměřeným na koloběh vertikální energie, a to automatickým okruhem Sebeléčení. Uzdravuje mysl z duality, sjednocuje pravou a levou hemisféru, sjednocuje mysl a tělo, sjednocuje tělo a vesmír. Každodenní harmonizér, který máte neustále při sobě. Je to váš lístek k přežití, uzdravování, regeneraci, relaxaci a evolučního rozvoje.

První pohyb energie - vertikální - prakticky připomíná náramek sebeléčení - pro každodenní sebeléčení:


Sebeléčení 2 - Ledvinová osmička hormonální

Kurz Sebeléčení II má za úkol synchronizovat horizontální energii a vyladit pravou a levou část lidského organismu a mozku. Vyplňuje, doplňuje a rozšiřuje prázdná místa po Automatickém okruhu Sebeléčení. Smiřuje pravou a levou stranu člověka. Uzdravuje pravolevou a levopravou nerovnováhu. Balancuje toky východní a západní s prožíváním volnosti. Posiluje a podněcuje člověka k dlouhověkosti a vitalitě.

Druhý a třetí pohyb energie - horizontální a pulzační - prakticky připomíná náhrdelník sebeléčení - pro každodenní sebeléčení:


Sebeléčení 3 - Améba - aurické vrstvy

Kurz aurického vyzařování je obsahem Sebeléčení III a navazuje energeticky a pracovně na předchozí dva kurzy. Zabývá se energetickou pulsací aurických vrstev vnějších a také vnitřních. Příznačný název tohoto kurzu sebeléčení pro pulsaci celého organismu je "Améba". Výuka a nácvik této části je zaměřen na uvolnění a pročištění aurických vrstev, vyzařovaných organismem člověka - pulzace.


Sebeléčení 4 - Zlaté prstence Merkaba

Finálním kurzem, nesoucí číslo IV, je Sebeléčení zlatými prstenci Merkaba. Tento kurz energetické proudění všech možných forem završuje a zakončuje první stupeň energetického Sebeléčení, léčení a osobního rozvoje.  Unikátní část zaměřená na praktický nácvik pyramidového čtyřstěnu vyústí ve cvičení se zlatými prstenci Merkaba. Čtvrtý pohyb energie - rotace.

Termíny kurzů a přihlášení

Pokud chcete navštívit některý ze základních kurzů sebeléčení a seznámit se s nimi blíže, můžete se podívat na aktuální termíny kurzů. Najdete je na stránkách www.sebeleceni.eu

Menu dalších kurzů

Po absolvování základních 4 kurzů je možné pokračovat na dalších akcích sebeléčení. Seznam, jak je možné pokračovat v sebeléčení najdete v Menu kurzů.

Města sebeléčení

Ve kterých městech se můžete setkat se Sebeléčením Jočer? Na stránkých www.sebeleceni.eu najdete podrobné informace o jednotlivých městech.