JOČER sebeléčení boří i tvoří...

08.01.2020

JAK KURZY SEBELÉČENÍ JOČER BRÁT?
Berte je tak, že vám mohou prozradit mnohé o vás, o vaší existenci, o vašem životě. Můžete se mnohé dozvědět a mnohé pochopit. Nemusíte porozumět hned.

Vaše účast na sebeléčebném procesu vám nemusí odhalit tajemství v daný okamžik. Mějte trpělivost a počkejte si. Nechejte kurz, čas i místo včetně mé osoby do sebe vstoupit. Jen tak něco z toho ve vás může přetrvávat a zrát. Průběžně budete nuceni svou zralost vnímat a ona bude chtít dostat se ven. A podaří se jí to právě v momentě, kdy zastíní nějakou těžkou a svízelemi naplněnou chvíli vašeho života, pomůže vám.


Proto nepromeškejte, nepromarněte a nezaplašte svým spěchem tuto šanci. Dejte ji sobě i svému okolí. Tato sebeléčebná setkání ovlivňují tělesné fyzično, stejně jako nehmotné jsoucno. Učí vás, že průběžně mnohému rozumíte, ale k novým porozuměním a chápáním budete teprve dorůstat. Naopak, některá dřívější porozumění a pochopení již mohla být a byla zapomenuta.

Jde jen to vrátit se ke zdroji, k pramenům z nichž vyvěrá chytrost i moudrost současně. Životodárnou šťávu potřebujete vnímat, protože je to právě ona, která koluje vším, vedena neomylným sebezachováním. A lidské duše ani tělo nemají doporučených nebo zapovězených tras. Pokud nějaké špunty a zátky jsou, zdržují vás a ztrpčují vám život, no tak je odstraníme.

Věřte tomu, že těmito sebeléčebnýmI krůčky a kroky zasahujete střed a podstatu věcí. Obdržíte dar vidět pravdu a fakta, krásu i lehkost. Nastane u vás nejkratší možné spojení člověka s problémem.


Dostaví se samospasitelnost.

jocer

(Po rozkliku přecházíte na stránku s akcemi www.sebeleceni.eu)