Rozcestník vzdělávání a praktikování sebeléčení Jočer

1.      4 ZÁKLADNÍ KURZY

2.    Škola sebeléčení

  • Dvoudenky 2019/2020

3.    Kurzy SPECIÁLNÍ

  • Intuice, Jiný úhel pohledu, Závislosti, Karmické uzly, Ve znamení zvěrokruhu, Levitace, Detoxikace, Meditace, Hubnutí, Škola života, Pro zdravé oči, Pránický přepis

4.    Kurzy TERAPEUTICKÉ

  • Ladičky, Detoxikace organismu, Pro zdravé oči, Léčitelství

5.    DÍLNY - semináře sebeléčení

  • Sebeléčení a šperky, Automatické kresba a písmo, Sebeléčebné menhiry, Sebeléčebné odívání, Sebeléčení v kuchyni

Dárkový poukaz na akce Jočer sebeléčení

Na konzultace, kurz nebo předplatné časopisu je možné zakoupit Voučer.
Věděli jste to?


Termíny kurzů a přihlášení

Pokud chcete navštívit NĚKTEROU Z AKCÍ sebeléčení Jočer, můžete se podívat na aktuální termíny kurzů, přednášek, prodloužených víkendů a jiných akcí. Všechny najdete na stránkách www.sebeleceni.eu.

VÁŽNĚ NEVÁŽNĚ SI HRAJEME A SEBELÉČENÍ PODLE JOČERA PŘITOM BEREME

Co vše je v nabídce Sebeléčení Jočer se dozvíte...

"Vážení a milí, už jste slyšeli o sebeléčení vlastní energií?

To vám je v životě tak: jak postupně dostáváte na frak, tak taky postupně zjišťujete, že už moc nezvládáte svoje závislosti, kterým by bylo nejlépe říci dost. Začne velké hledání. Od vesnice k městu, od lékaře přes léčitele, až se nakonec dostanete do "jetele".

A vtom - EJHLE! Objeví se "jakýsi" Josef Červienka. Každé malé dítě prý už ví, že je to skvělý specialista podprahový.

No, možná jsem úplně vedle, ale zkusím to a jdu k němu na DIAGNOSTIKU hnedle. Třeba to už konečně vyjde. Sedím, sedí, sedíme - občas do očí si hledíme. Jožka si maluje a čmáře a mlčí! Já si nemaluju ani nečmářu, ale mlčet také dokážu. Vyjdou z toho doporučení určená pro lepší zdraví, taky kapky dostanu, ať se vše rychleji spraví.

A možná také dobré bude, když na SEŠLOST se mnou někdo "pude".

Někdo nový - toť se ví. Ať se o Jožkově sebeléčení také něco "doví". Sešlost, ač setkání kratší, člověk z něj odchází pokaždé bohatší! Jenže s jídlem roste chuť - jde se na kurz buď jak buď!

Můžeš začít Sebeléčení I: znamená to seznámit se a promrskat AUTOMATICKÝ OKRUH SEBELÉČENÍ. Číhej! Stačí tento okruh a tvé tělo je pružné a ještě pružnější, třeba jako v bystré vodě pstruh.

Dvojka, to je LEOŠEK - to má Jožka kamaráda! Aneb ledvinová osmička je na světě taky ráda. Ledvinové osmičky, to je, jako když obuješ pohodlné botičky. Cvičíš-li je pravidelně, lehce životem se ti jde.

Mezitím si zajdu na kurz MINULÉ ŽIVOTY, ať zbořím ty zbytečné bariéry a ploty.

Má aura chce pročistit? Inu, uspokojím i tuto potřebu a zajdu na Sebeléčení III naučit se AMÉBU. Nádech a výdech, roztažení a smrštění - nad tyto pohyby lepšího nic není.

A co takhle na Sebeléčení IV? To už bude vyšší dívčí? Ale ne-é, čekají nás ZLATÉ PRSTENCE! Zlaté PRSTENCE, zlatá mřížka MERKABA a už si to lítáš jako staletá ježibaba...

Pak to na kurzu CESTA ENERGIE PODLE ZNAMENÍ zkusíš a už to celé nikdy neopustíš. Přepínáš si z Blíženců na Býka, taky Raka s Pannou se to týká. Smršťuješ se a roztahuješ, při tom celém k tomu ještě rotuješ.

Z kurzů na téma zlatý MOZEK zaměřené vracíš se jako ze skvělé dovolené!

K tomu všemu Jožka JINOTAJ dá nám každému osobně, ať můžem hned ten mozek zapojit vědomě.

NOVÉ CESTY VZNIKAJÍ, TÍM SE JOŽKA NETAJÍ.

Josef Červienka - podprahový specialista, je kurzů sebeléčení vlastní energií zakladatelem a užitečných životních informací dodavatelem!