Rozdělení kurzů Jočer sebeléčení

Co všechno potřebujete ke svému spokojenému životu?

Co všechno ne-potřebujete ke svému spokojenému životu?

Objevíte, co jste dosud opomíjeli. Že vaše spokojenost je spojena neviditelným vlascem s něčím, co v životě chcete mít, a co v něm mít rozhodně nechcete. Na tomto provázku vás váš život vodí.

Jak začít se sebeléčením? 4 základními kurzy:

Cílem těchto kurzů je vysvětlit, naučit, procvičit, poradit, jak uskutečnit sebeproměnu.
Určeny jsou všem, kdo chtějí blahodárné účinky energie zakusit na vlastním organismu.
Všem, kdo chtějí získat či rozšířit vědomosti a praktické dovednosti v práci s inteligentní energií. Metody jsou velmi jednoduché a dostupné i těm, kdo nemají doposud žádné zkušenosti z této oblasti.

Dále jsou pro vás připravené  akce a kurzy sebeléčení pro uzdravování těla a duše.


Kurzy a semináře Sebeléčení se vyznačují okamžitou účinností. Jsou pro zdravé i nemocné.
Pokud se jich zúčastníte, měníte se. Neprovozujete filosofii, teorii ani náboženství. Uzdravujete mysl i tělo, aniž byste potlačovali příznaky nemocí. Likvidujete a ničíte samotnou příčinu nemoci.
Uspořádáte jinak své nitro a vnější svět se již poskládá sám.

Speciální kurzy

jsou jednodenní kurzy, které svým názvem prozrazují, o kterou část dovedností sebeléčení se bude jednat a kterou budeme rozvíjet. Kurzy volně navazují na základní kurzy sebeléčení, a jsou určené široké veřejnosti - pro účast na těchto kurzech není nutné absolvování základních kurzů.


Dvoudenky v Domě Sebeléčení

Škola Jočer sebeléčení jako cyklus dvoudenních setkání v Domě sebeléčení v Brně.

KDY A JAK MĚ NAPADLO ZAČÍT DĚLAT DVOUDENKY?
Povstávaly z nějakého silnějšího popudu, že je třeba více zkušeností zažít, nejen o nich číst. Jde tu o pomalý proces projasňující se a probleskávající, objevující se a ihned zase mizící. Byly tu jednodenky, ale také dvouhodinovky a vícehodinovky. Pak tedy přišly, dni mého odpovídání, ale také ptaní...

Kurzy terapeutické

jsou speciálně tématicky laděné kurzy, když chcete sebeléčení Jočer zařadit do své terapeutické praxe. Kurzy volně navazují na základní kurzy sebeléčení, a jsou určené široké veřejnosti - pro účast na těchto kurzech není nutné absolvování základních kurzů.

Dílny

Praktické celodenní semináře s doprovodným výkladem podprahového specialisty Jočera. Zúčastnit se těchto dílen může každý, koho zajímá sebeléčení, dílny nejsou vázané na absolvování prvních čtyř základních kurzů sebeléčení Jočer.

(rozklikem se dostáváte na stránky, věnující se aktuálním termínům www.sebeleceni.eu)