Rozdělení kurzů Jočer sebeléčení

4 Základní kurzy

Cílem těchto kurzů je vysvětlit, naučit, procvičit, poradit, jak uskutečnit sebeproměnu.
Určeny jsou všem, kdo chtějí blahodárné účinky energie zakusit na vlastním organismu.
Všem, kdo chtějí získat či rozšířit vědomosti a praktické dovednosti v práci s inteligentní energií. Metody jsou velmi jednoduché a dostupné i těm, kdo nemají doposud žádné zkušenosti z této oblasti.

Po absolvování 4 základních kurzů jsou pro vás připravené  akce a kurzy sebeléčení pro další uzdravování těla a duše.

Speciální kurzy

jsou jednodenní kurzy, které svým názvem prozrazují, o kterou část dovedností sebeléčení se bude jednat a kterou budeme rozvíjet. Kurzy volně navazují na základní kurzy sebeléčení, a jsou určené široké veřejnosti - pro účast na těchto kurzech není nutné absolvování základních kurzů.


Dvoudenky v Domě Sebeléčení

Škola Jočer sebeléčení jako cyklus dvoudenních setkání v Domě sebeléčení v Brně.

... Znáte to ... chcete něco umět, něco pochopit, někam dojít ... jdete a přihlásíte se na školu ... dostanete žákovskou knížku ... a termíny přednášek ... ne - nebudeme udělovat známky ... nebudeme zapisovat poznámky za špatné chování do žákovek ... nebo za nevědomost ... ale budeme pracovat na sobě ... neúnavně a dlouhodobě ... a na konci školního roku už pojedete ... NA SEBE ...


Kurzy terapeutické

jsou speciálně tématicky laděné kurzy, když chcete sebeléčení Jočer zařadit do své terapeutické praxe. Kurzy volně navazují na základní kurzy sebeléčení, a jsou určené široké veřejnosti - pro účast na těchto kurzech není nutné absolvování základních kurzů.

Dílny

Praktické celodenní semináře s doprovodným výkladem podprahového specialisty Jočera. Zúčastnit se těchto dílen může každý, koho zajímá sebeléčení, dílny nejsou vázané na absolvování prvních čtyř základních kurzů sebeléčení Jočer.

(rozklikem se dostáváte na stránky, věnující se aktuálním termínům www.sebeleceni.eu)