Osobní list sebeléčení - Sebeléčebné potraviny

Sebeléčebné nakopnutí přes potraviny
a kuchyni? A proč ne?


Sebeléčebně si uspořádat jídlo a přednostně ho zařazovat na svůj jídelníček po vybranou dobu může výrazně sebeléčebnému programu pomoci.

V každé části našeho života je možné nalézt něco sebeléčebného. A jídlem můžeme hodně pokazit nebo vylepšit. Proto se zabývat sebeléčebně otázkou stravování nepochybně musíme.

Nalézt vhodné potraviny a použít je v příhodný čas vám dává do rukou další nástroj k regulaci vaší osobnosti, vašeho zdraví. Naučit se chovat sebeléčebně v kuchyni není tak složité. Stěžejním bodem při výběru potravin je poznání, zda vyhovují a podporují harmonizaci organismu nebo ho spíše tříští a brzdí.

Tak si udělejte průřez svou kuchyní a pokuste se zapůsobit na SEBE i přes jídlo a nápoje SEBELÉČEBNĚ ... A protože ne každý nutně musí ovládat schopnosti jasnovidné intuice, jsou zde doporučení od Jočera.


Máte zájem o zasílání podprahových informací od Jočera, které potraviny jsou pro nejbližší období 3 měsíců pro vás vhodné a sebeléčebné?

V takovám případě máte před sebou jednoduchou cestu:

1. Vyplňte formulář níže na stránce

2. Zašlete na účet ... částku ..., jako VS použijte prosím vaše tel. číslo

3. Po přijetí platby očekávejte mail s podrobnými informacemi o sebeléčebných potravinách ...

4. Pokud máte zájem o zasílání těchto podrahových informací pravidelně celý rok, stačí poslat na účet ... částku ... (4 x 3 měsíce  = dostanete 4 maily v průběhu celého roku.)

Vyplňte prosím tyto údaje:

Co víc dodat. Doporučení jsou biorytmického charakteru.

Jak tomu rozumět?
Vztah kosmu a našeho organismu je vyjádřen vždy většími či menšími třecími plochami.
Sebeléčebná doporučení mají za úkol tření mezi námi a kosmem umírnit.
Jočer