Kurz Sebeléčení hrou

SEBELÉČENÍ HROU - POZNÁNÍ MÁ SMYSL POUZE V PŘÍPADĚ, ŽE SE ODRAZÍ V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ.

JAK SE JEDINEC SÁM PŘIPOJUJE K VESMÍRNÉMU POČÍTAČI A PRACUJE S NÍM?

MALÝ NÁVOD A PRAXE NA VÁS UŽ ČEKAJÍ.


No......budeme se učit, jak si způsobit blahobyt a hojnost.

V DOBĚ INTERNETU PROVÁDÍ JEDINEC VLASTNÍ PŘIPOJENÍ K INFORMACÍM. JE TO SNAD NEJVĚTŠÍ INFORMAČNÍ RAUŠ VŠECH DOB. JEDINEC STOUPÁ V CENĚ. V DOBĚ INTERNETU PROVÁDÍ JEDINEC I DUCHOVNÍ NAPOJENÍ NA INFORMACE VESMÍRU SÁM, BEZ ZPROSTŘEDKOVATELŮ, KTEŘÍ POSKYTUJÍ FALEŠNÉ A ZKRESLENÉ INFORMACE. JAK SE TO DĚLÁ, SE DOZVÍTE A NAUČÍTE.


  • Školka sebeléčení hluboko v nás

"Jednoduchá pravidla" pro odstranění špíny z rukou a myšlení. Platí pro dospělé i děti, skupiny i národy. Kuličky sebeléčení "jočerovky", umístěné do energetických bodů těla podle jednoduchých pravidel "ENERGONU", smyjí každou špínu tělesnou i myšlenkovou. Až vyrazíte po stezce sebeléčení do svých hlubin, nebudete v tom sami. Naučím vás a pomůžu vám.


  • Škola sebeléčení hluboko v nás
Ty vole, žádní zprostředkovatelé? Ani knihy, ani filosofové, ani spasitelé, ani kněží, ani guruové, ani kmáni, ani páni......?Ale ano, ovšem jen pro inspiraci!

A hluboko v nás je ukryto vše, co potřebuju znát? Jen to vydolovat? No......Způsob, jak se dostat k jádru věci a nebýt závislým na nikom a na ničem. Ovšem kamarádit se je třeba. Jednoduchá pravidla a ladění pro celý život.


  • Biorytmus sebeléčení hluboko v nás
Meditační sebeléčení s kuličkou "můj kosmický symbol". Nejsou náhody, jen ukryté informace a zašifrované zprávy. A vy je budete moci rozluštit a použít ke svému sebeléčení. ENERGONOVÁ VZDUCHOLOĎ VÁS VYNESE BLÍŽ KE HVĚZDÁM, ABY PŘIPOJENÍ BYLO VELMI ŠIROKÉ, VYLADĚNÉ A NERUŠENÉ. INTERNET UŽ SVÉ SATELITY MEZI HVĚZDAMI MÁ A JEDINEC TAM SVÝM VĚDOMÍM MUSÍ TAKY. BUDETE MEZI PRVNÍMI, POSLEDNÍMI, NEBO SE VŮBEC NECHYTÁTE? Kurzy jsou otevřené jedincům i skupinám bez ohledu na jejich pokročilost a předchozí zkušenosti v oblastech sebeléčení, sebepoznávání, sebeseřizování, seberealizace......atd.
Zve Jočer