Kurz Sebeléčení ladičkami

Léčení ladičkami - základní kurz I.

Sebeléčení a léčení universální širokospektrální ladičkou Sebeléčení Jočer. Léčení ladicími vidličkami je metoda práce se zvukem a vibracemi, kdy se na akupunkturní dráhy, body, energetická centra, reflexní zony, přikládají ladičky s příslušnou léčivou frekvencí. Ladičky se přikládají na části těla, které potřebují vyladění a doplnění energie. Nelehkým úkolem Ladiček je poskytnout soulad mezi organismem a okolním prostředím světa a vesmíru.

Revoluční metodika Sebeléčení Jočer pro práci s ladicími vidličkami, zpracovaná vysoce kvalifikovaným podprahovým specialistou Josefem Červienkou, je velmi účinným a jednoduchým nástrojem pro celkové vyladění organismu člověka.

Ladičky pracují jak na fyzickém těle, tak přímo harmonizují energetické struktury člověka a prostředí. Tuto unikátní metodu můžeme použít samostatně, nebo jako doplněk k jakémukoliv druhu práce s tělem a terapii. Ladicí vidlička je nástrojem, který by měl mít každý ve své domácí lékárničce.

Základní seminář je určen: Kurz je určen všem zájemcům o sebeléčení a léčení Jočer. Základní kurz I. je universální a je pro zájemce z řad příznivců metody Sebeléčení, masérů, terapeutů a také pro laickou veřejnost. Zúčastnit se může kdokoli, kdo má zájem a chuť získat nové poznatky a praktické dovednosti v oblasti energetického biorytmického léčení a sebeléčení. Je pro zájemce kteří chtějí vylepšit své zdraví a zkvalitnit svůj život , nebo pomoci léčit druhé.

Obsah základního kurzu I. - práce s universální terapeutickou ladicí vidličkou - Práce s universální širokospektrální ladičkou na základních energetických bodech s působením na celý organismus člověka - Léčení s sebeléčení přes základní energetické body - Metodika vyladění celého organismu pomocí ladičky na základním energetickém okruhu - Možnosti zvýšení zdraví, radosti a kvality života pomocí ladicích vidliček.
Součástí ceny kurzu je jedna základní universální ladicí vidlička v ceně 1150 Kč. Na kurzu budou mít zájemci možnost objednání dalších ladiček a sad se slevou 20%.

Mé zkušenosti s Ladičkami ...

Odborný výklad a praktické zkušenosti jak s terapeutickými ladičkami pracovat jsem získala na kurzu "Sebeléčení a léčení terapeutickými ladičkami". Probíhal v Brně pod dohledem podprahového specialisty a tvůrce celého kurzu pana Jočera.

Osobně jsem si na svých blízkých rodinných příslušnících a známých ověřila, jak terapie působí a v čem mi při mé profesi masérky může pomoci.

Dnes již vím, že aplikovat ladičky na ostruhu je vhodné a tehdy opravdu zafungovaly na výbornou. U člověka s diagnostikovaným Parkinsonem se už po první aplikaci zvýšila vitalita, prokrvení celého těla a probudil se zájem o dění kolem něho. Ladičky se osvědčily i u klienta se zamrzlým ramenem a zafungovaly podobně jako aplikace rázovou vlnou - prokrvení, obnovení energetiky a hybnosti ramene.

Překvapivých výsledků jsem dosáhla i při povzbuzení mozkových center pro rozvoj řeči, jemné motoriky. Velmi lehce si ladičky poradily se zalehlým uchem a po dvou aplikacích již nebylo co řešit. A výsledků uspokojivých více či méně se nabalovalo postupně i v jiných oblastech léčení. Vím, že jsou ladičky skvělým pomocníkem u zlomenin, výronů, artróz, revmatických nemocí, dysfunkcí svalů, kloubů i kostí, poruch nervové soustavy a mnoha dalších neduhů.

A ještě bych přidala můj osobní zážitek z prodlouženého letního víkendu v Jeseníkách:

Zúčastnila jsem se letního pobytu "Fenomén Sebeléčení", kde jsem měla možnost na Pepově boudě vyzkoušet a prožít si sama na sobě terapii dvou ladiček současně. Je to úžasný, nepopsatelný pocit, kdy vnímáte, jak vám tělem proudí vibrace od palce na nohou až po krční obratle a zpět. Celé tělo jemně vibruje a vy ho jen tiše sledujete a užíváte si sílu a jedinečnost tohoto okamžiku.

Dáša