Soutěž s časopisem Sebeléčení

Existuje časopis Sebeléčení.
Existuje celoroční dvojčíslo 12/1   2018.
A právě s tímto číslem máte možnost si zasoutěžit.

Pokud si zakoupíte časopis Sebeléčení č. 12/1/2018. v jeho elektronické podobě, nejenom že budete mít nejaktuálnější informace ze světa Sebeléčení neustále po ruce ve svém mobilu nebo počítači, ale můžete si také zasoutěžit o parfém Essens.


Tato soutěž JE JIŽ vyhlášena a potrvá do 15. 2. 2018 na fb stránkách Sanotéka.

Dámský parfém Essens má nejvyšší možnou kvalitu. Essens parfém obsahuje 20% vonných esencí (éterických olejů), exkluzivně dodávaných jedním z předních světových producentů pro značky společností SELUZ, což zaručuje řadit se k elitě mezi parfémy.

Podmínky soutěže o parfém:

Podmínky soutěže o parfém 15ml:

1) Dejte like naší stránce Sanotéka ma FB zde
2) Sdílejte naši soutěž na FB

Podmínky soutěže o parfém 50ml:

1) Dejte like naší stránce Sanotéka zde
2) Sdílejte naši soutěž na FB
3) Musíte mít zakoupen časopis Sebeléčení č. 1/2018 - dvojčíslo. Zakoupíte v našem eshopu jak tištěný tak elektronický časopis. www.sanoteka.com


Časopis stojí 69 Kč a po zakoupení časopisu Vám číslo zašleme na vaši e-mailovou adresu formou newsletteru, kde si časopis můžete stáhnout v PDF do svého elektronického zařízení a mít ho všude po ruce.


Soutěže se samozřejmě můžete zúčastnit i vy, kteří máte předplatné časopisu Sebeléčení a elektronickou formou jste již toto číslo dostali do svých schránek.


Nebo jste měli nějaký problém a číslo jste nedostali? Tak nám prosím věnujte minutku času a napište nám v malém dotazníku, jestli jste měli problémy s doručením newsletteru a jaké.


Děkujeme a přejeme příjemné a voňavé sebeléčení.