JOČER SEBELÉČENÍ

Člověk se řídí výmluvným heslem "chci dosáhnout zdravého a spokojeného života".
JOČER SEBELÉČENÍ, časopis Sebeléčení a několik energetických cvičení a rad na kurzech či přednáškách mohou s lehkostí a bez úsilí úspěšně proměnit celý energetický vzhled člověka.

Životní styl Jočer Sebeléčení, to je postoj, stav mysli. Člověk stylu Sebeléčení se řídí několika zlatými pravidly, ale rád je také porušuje. To k tomuto stylu patří. Nabízím vám tedy svých několik bodů na cestě k poznání genetiky Člověka Sebeléčení. Je to hračka!              Jočer

- S VÁMI - O VÁS - PRO VÁS -

Pohodu musíte venčit, radí Léčivému divadlu Jožka Červienka

Jedinečnou atmosféru originálních večerů Léčivého divadla na pražské Lávce pomáhá Gabriele Filippi standardně dotvořit vokální improvizátor a miláček publika Patrik Kee. V prvním lednovém týdnu roku 2018 tomu nebylo jinak, snad netradičně zaznělo v úvodu jen několik módních trendů, včetně ponožek a jejich případného vlivu na štěstí. Veselo bylo od začátku do konce. Přispěl k tomu i host večera, bodrý chlapík z Moravy, přímočarý a vtipný autor životního stylu sebeléčení, relaxace a rozvoje Jožka Červienka z Olomouce. Každopádně, pokud stále platí, že humor léčí a prodlužuje život, odešli tentokrát diváci jistě s několika lety k dobru ... (zdroj FLOWEE - magazín z jiného světa)

CESTA JOČER SEBELÉČENÍ

ZAUJAL VÁS ŽIVOTNÍ POSTOJ, KDE SI SAMI VLASTNÍ ENERGIÍ MŮŽETE POMOCI K RELAXACI, REGENERACI A ROZVOJI? PODÍVEJTE SE, KUDY VEDE CESTA SEBELÉČENÍ:

CO JEŠTĚ PATŘÍ K SEBELÉČENÍ?

SEBELÉČENÍ PRO VÁS A O VÁS -  na kurzech, v časopise Sebeléčení, v Knize Sebeléčení vlatní energií, s CD nebo s praktickými doplňky sebeléčení ...