ŽE NEVÍTE JAK? NIC JEDNODUŠŠÍHO NEZNÁM ...

... Ukázky z knihy Sebeléčení vlastní energií ...

I vy můžete začít fungovat jako přijímač a vysílač vyšší energie a nového vidění. Každý mozek a každé tělo jsou geneticky připraveny a disponovány k surfování na vlnách energie. Jen je nutné vědět, kam plout a jak kormidlovat.

str. 5 ...

Nezůstávejte sami se svým tělem, spoutaným sociálními nejistotami, sužovaným starostmi všeho druhu. Raději se vydejte na fascinující stezku životní síly, pestrou, provokující a hravou, zábavnou a zároveň poučnou.

Nedovolte, aby vám nadále úžasná hra života jen tak volně proklouzávala mezi prsty, protože v ní hlavní roli hrajete jen vy sami. Akceptujte své charizma! Staňte se inteligentními a sebevědomými správci vlastního těla!

Pulzující energie je symbolem života

Tam, kde nedochází k odporu a tření, nezná energie hranic. Její hladina se mění a snižuje vnitřním neklidem, napětím a zadržením přirozeného vyjádření do prostoru, rozporem, kdy se například nemůžeme rozhodnout pro jediné řešení, protože máme nepočítaně představ ...

Ty většinou neodpovídají skutečnosti, kterou zažíváte. Tak proč s tím něco neudělat?

str. 65 ...

Pro všechny je nebezpečná především jejich závislost. Jsou závislí na rituálech, lpí na symbolech a hledají jistoty. Představují pasivní a papouškovité chování, jsou naivní a jejich slepá důvěra ve druhé jim nedovoluje rozvinout vlastní osobnost.

Nacházejí se v období hledání, ne tvoření, v období napodobování, nikoli vlastního myšlení a poznání.

Jak mohou žít v radosti a vnitřním klidu, když jdou sami proti sobě a proti své přirozenosti? ...

Každý oplývá v netušené míře silou, kterou nemusí získávat, pouze šlechtit, modelovat, tvarovat a dobře používat. Potřebujete dobrý návod, jak začít a jak se nedostat do obtíží, když si informace řítící se na nás odevšad odporují. Vědomé chápání a porozumění, že je třeba jít od hmotného světa k energetickému, se dostaví zcela automaticky v momentě vašeho vlastního sebepoznání ...

str. 104 ...

Praktické využití automatického okruhu

Budete-li vysíleni a už se vám bude zdát, že se nemůžete hýbat ani mluvit, zapněte si automat s kanálem vůle a proberete se! Ujdete další kus cesty. I "automat klasik" pomůže, ale s "vůlí" to jde rychleji a lépe.

Potíže s dechem astmatického a částečně i alergického projevu se vám mohou upravit zesílením kanálu vůle, protože ve vás doposud měly navrch city a přespříliš velká forma uvolněnosti ...

str. 112, cena 169 Kč

O KNIZE SEBELÉČENÍ

Kniha pro všechny, kteří se snaží najít cestu ke zlepšení svých schopností. Uvažujete o tom, že už máte dost teorie a že by to chtělo něco opravdu praktického?

Autor a lektor kurzů Sebeléčení vlastní energií Jožka Červienka Vám shrnul základy Sebeléčení vlastní energií do jedné jediné knihy, kterou si musíte přečíst.

Chcete vědět, jak používat své tělo a mysl efektivněji a být chytřejší, klidnější, zábavnější, hezčí, láskyplnější, zdravější?

Pak prvním krokem na Vaší cestě k vytyčenému cíli může být právě tato kniha.

Zakoupit si ji můžete v e-shopu sebeléčení na 

 www.sanoteka.com