Zlatá pravidla sebeléčení

Životní styl člověka Sebeléčení je stylem bez námahy a zbytečného úsilí.

ZLATÁ PRAVIDLA SEBELÉČENÍ - Nemusíte být obdaření zvláštním nadáním, abyste ovládli životní styl a fenomén Sebeléčení.

Člověk stylu Sebeléčení obchází lehkým krokem nástrahy vědy, esoteriky, guruů, duchovních vůdců, psychologů a jiných učitelů. Jeho tajemství? Vnímá ducha doby a umí ho dobře využít. A hlavně po svém. Vždy tak činí s jediným cílem: sebeléčením se baví. Člověk stylu Sebeléčení se řídí několika zlatými pravidly, ale rád je také porušuje. To k tomuto stylu patří. Nabízím vám tedy svých několik bodů na cestě k poznání genetiky ČLOVĚKA SEBELÉČENÍ. Je to hračka.

1. KDYŽ SE V TOM NECÍTÍTE DOBŘE, ZMĚŇTE TO

Člověka Sebeléčení neuslyšíte, jak si stěžuje, že mu vadí, jak žije, že hodně jí, že nemá čas, že nestíhá, že se mu nedaří dobře, že už má všeho po krk atd.

Předpokládám, že se všichni shodneme na jednom: "Tajemstvím dobrého životního stylu a spokojeného života je dobře se cítit v tom, co žijete, třebaže to není úplně ono." Znáte a víte, co by to chtělo, co by vám lépe vyhovovalo a co by více odpovídalo vašim představám, ale neošklivíte si to, co je, to, co žijete. Jestli vám něco nevyhovuje a necítíte se v tom dobře, udělejte s tím něco, ale bez srdceryvných a nic neřešících komentářů. Jak to udělat, vyladit, vyřešit a s vámi procvičit, je úkolem a výzvou pro Jočera a jeho dobře vyladěný tým.

2. OBJEVUJTE A ROZVÍJEJTE SE

Člověk Sebeléčení moc rád přijímá nové výzvy a zdolává je s hravou lehkostí. Zvlášť ty neočekávané zvládá za přijatelnou energetickou cenu a nad skvěle zpracovaným tématem se dokáže radovat. Jeho duševní energetický šatník sestává z chytře a principielně zvolených postojů, úkonů, myšlenek, programů a hrstky zcela zásadních vědomých energetických postupů metody Sebeléčení. Proč nevyřešit vše SÁM/SAMA? Unáhlená a překotná rozhodnutí na pořadu dne nejsou, ale přidat nějaký nový detail je více než dobré. I to je součástí KOUZLA ENERGETICKÝCH CVIČENÍ připravovaných Jočerem právě pro vás.

3. VYLAĎTE SE A BAVTE SE

Myšlenky typu "vše je vším", "vše je správné a dobré", "tak to mělo být" splácané dohromady, bych si s lehkou nadsázkou dovolil nazvat dokonce zločinem. Musíte vědět, kdo jste a co umíte, kde bydlíte, jak jste na tom energeticky, co vás štve a co vám dělá dobře atd. Chytrý energetický MIX si totiž žádá víc schopností než otrocky koukat do bílé zdi, odříkávat mantry, kopírovat nějakého učitele. Je třeba vědět, kde máte SVÉHO SVOBODNÉHO DUCHA, a jít za ním!

Jak se dobře vyladit, aby se život stal zábavou a hrou, se brzy dozvíte, naučíte a procvičíte.

4. NELÁMEJTE REKORDY A NEPŘEPALTE ZAČÁTEK

K tomu, abyste využili příznivé účinky sebeléčení, není nutné lámat světové rekordy v délce cvičení. Prostudujte doporučené postupy, navštivte kurzy, pročtěte si knihu a časopisy o sebeléčení a rozhodněte se pro svůj osobní energetický program sebeléčení. Budete-li cvičit s hravostí a bez úsilí, je velká šance, že nejenom vydržíte, ale že i s nepatrnou námahou dosáhnete velkých účinků.

Jistě pro vás bude dobrou zprávou, že není nutné, aby vás energetické cvičení vyčerpávalo, nudilo, frustrovalo a otravovalo. Proto doporučuji pro začátečníky program osobního Sebeléčení upravit dle svých sil, časových možností a množství poruch a neduhů. Jak je zřejmé z uvedeného výčtu, naše tělo nás potřebuje, ale dávkování energetického sebeléčení je na každém z nás. Nějakou tu zkoušku unesete i vy a občasné prohrábnutí energií v rozsahu jen asi 20minutového mírného energetického sebeléčení prováděného 6krát týdně zvládne každý začátečník. Je nutné, aby se energetické sebeléčení stalo součástí vašeho života hned teď.

Pokud patříte již k mírně až velmi pokročilým, doporučuji dávkování energetického každodenního sebeléčení rovněž regulovat. Ale vy jste již překonali počáteční neúspěchy, a máte tedy motivaci ke cvičení jaksepatří. Svou výrobněhospodářskou jednotku - organismus - nepřetěžujte, ale cvičte pravidelně každý den. Po nějakém čase zjistíte, že potřebujete k uspořádání těla a psychiky mnohem kratší čas, než jak tomu bylo na začátku. Sebeléčení a vnitřní energetická úprava se zrychlují a zcela automatizují. Skvělá zpráva pro všechny čtenáře a vyznavače sebeléčení: Vrcholem sebeléčení je necvičit vůbec a jen se nechat unášet na vlnách mechanismu sebeléčení, který vše udělá za vás a dobrovolně.

Existuje samozřejmě celá řada způsobů, jak dosáhnout toho, aby vás energetické sebeléčení bavilo a těšilo. Zůstaneme-li u energetického cvičení s automatickým okruhem, pak je na vás, abyste si chvíli body čistili, potom je vzájemně spojovali a nakonec jimi nechali volně protékat anebo rychle kolovat životní sílu, jejíž blahodárné léčivé účinky zasáhnou celou bytost člověka a ovlivní také jeho okolní prostředí. Automatický okruh je zde. Je v člověku od prvotního spojení vajíčka a spermie. Není třeba ho hledat. Kamkoliv se hneme, jde s námi, reguluje nás a řídí tím správným směrem. Pokud se ovšem necháme. Neinvestujete do žádného speciálního nářadí ani si nekupujete permanentku, jako to třeba děláváte, hodláte-li pravidelně navštěvovat všelijaká sportovní zařízení.

Koho dohání koncentrace a nedostatek času k slzám, může si u sebeléčení číst, jezdit na kole, koukat na televizi, procházet se, plavat či se opalovat či vykonávat jinou činnost nevyžadující plnou pozornost. Nic nemusíte, ale můžete všechno. Pravidelné vytrvalé cvičení má zásadní význam pro vaše zdraví.

Energetické sebeléčení není volitelná aktivita. Je to nutnost pro přežití, regeneraci, relaxaci a rozvoj člověka. Energetické sebeléčení s vámi cestuje a přizpůsobuje organismus okolním podmínkám. Kudy chodíte, tudy vlastně energeticky sebeléčíte sebe i druhé.

Už jsem vyslechl hodně různých výmluv, proč si člověk nemůže dovolit každý den energeticky zasebeléčit - není čas, neumím to, nejde mi to, nefunguje to a jiné. Žádná z nich mě nepřesvědčila. Člověk nebude nikdy dost připravený a nebude mít nikdy dostatek času, pokud se neodhodlá k zásadními kroku vedoucímu k určení osobních priorit.

Pro lidi, kteří mají v úmyslu prožít dlouhý, bohatý, šťastný život, je program lepšího života jednoznačně spjat se sebeléčením.

Odměna za energetické sebeléčení je jasná. Nazývá se "dobré zdraví, lepší a šťastnější život". Patříte-li k lidem, jejichž napětí neustále roste a není vůči němu protipól, pak se musíte pohybovat v jednom velkém problému.

Chce to jen dvacet minut vašeho času. Bez ohledu na to, jak zaměstnaní jste, si určitě můžete a umíte najít 6krát týdně 20 minut na energetické sebelečení, což je cvičení bez námahy. To snad zvládne každý, nebo ne? K posílení zdravých a nových návyků je třeba zpočátku cvičení sebeléčení provádět takřka každý den. Stačí, když ho zařadíte do programu. Vzchopte se, posbírejte energii a začněte tvořit své zdraví.

Jestliže patříte k usedlým masám, je nejvyšší čas, abyste se od základu změnili. Pokud se obáváte, že vám to nepůjde a že se budete snažit zbytečně, tak vás můžu uklidnit.

5. ŽIVOTNÍ STYL BEZ NÁMAHY, BEZ ÚSILÍ.

S úsměvem si můžete řídit život, zdraví, auto i svou spokojenost. Potřebujete se k tomu jen rozhodnout!

Přijmout životní styl Sebeléčení za svůj a vydržet u něj není vůbec tak těžké, jak by se začínajícímu adeptovi sebeléčení zprvu mohlo zdát. Vždyť starat se o své hmotné tělo a snažit se, aby vydrželo na cestě za poznáním co možná nejdéle a především v dobré kondici, patří k jednomu ze základních principů člověka. A protože se začnete cítit lépe za velmi krátký čas, nebudete o svých vlastních kvalitách již nadále pochybovat. Pokud svůj program Sebeléčení teď hned spustíte a nebudete koukat napravo nalevo, můžete mít všechno. Je nanejvýš pravděpodobné, že výrazně posílíte svou imunitu, zlepšíte pohybový aparát a dostaví se celkový pocit zdraví a životní síly. Nadchne vás, jak skvěle se budete cítit, až vám začne svěží energie proudit tělem.

6. ZAPNĚTE SVOU ZNAČKU, SVÉ OSOBNÍ SEBELÉČENÍ, A ZAPOJTE SE

Ať žije člověk, který fandí svému osobnímu stylu Sebeléčení. Podporuje ho a rozvíjí, aby mu pak v případě potřeby a nouze zafungoval vždy dobře a vytáhl ho i z pořádné bryndy či louže. Takovýto člověk vyčnívá z vesmírného davu, protože vždy a všude řídí svůj život sám. Prochází se ulicemi, a kudy chodí, tudy léčí a sebeléčí. Ve svém duchovním stylu sebeléčení je nepřekonatelný a nepřiblíží se k ničemu, co mu nevoní svobodou a nezávislostí. Chce být šťastný, spokojený a také šik. A žádá si kvalitu, nikoliv kvantitu.

S Jočerem vzhůru do energetického cvičení osobního Sebeléčení a ráje! Nic náročného - pouze a jenom samá kvalita.

Jočer